Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 13

Skąd: ŁKS
spacer
No mogliśmy gdyby sędzia chociaż jednego z dwóch karnych gwizdnął było by ekstra a takto remis

Warta Sieradz-WKS Wieluń 1-2
ciekawy mecz akcja za akcją myślę że remis byłby sprawiedliwy ale taka jest piłka

Warta 1-2 WKS
tez mysle ze sprawiedliwy bylby remis ... to nawet powinni napisac chlopaki z Wksu bo mecz byl wyrownany

GawelSdz10
Podstawowy gracz
Posty: 87

Skąd: Sieradz
spacer
Ja mysle ze druga polowa zdecydowanie pod nasze dyktando jedna kontra i gol i robi sie 0-2 nikt juz nie wierzy w zwyciestwo bramka pod koniec spotkania na otarcie łez.... gratuluje zwyciestwa :p

byku
Posty: 634

spacer
No MII_3r, wiem, że jesteś prymitywny, ale czemu nie powiedziałeś mi tego na meczu albo już po, co? Najłatwiej na forum wrzuty robić.
Co do meczu, to muszę przyznać, że było bardzo ciężko. My zagraliśmy naprawdę bardzo słabo i ociężale. Momentami nie wychodziliśmy z połówki, ale to tylko momentami Wink Przez większość meczu gra w środku, dość dużo walki. Pierwsza bramka dla nas ze stałego fragmentu gry. Dobre dośrodkowanie i nasz napastnik strzela z główki. Potem trochę was ciśniemy, ale nie strzelamy bramki. W sumie w I połowie nie mieliście sytuacji, przynajmniej sobie nie przypominam, no, może ten strzał wołka z kąta. Potem w II połowie macie poprzeczkę i jedną sytuację dość dobrą, no i bramkę. Wcześniej my strzelamy na 2:0, znowu ten sam napastnik Wink Do końca meczu walka, momentami dochodzicie do 16 metra, ale nic z tego nie wynika. My kontratakujemy, ale też bez skutku. I mecz kończy się wynikiem 2:1. Patrząc obiektywnie, mecz powinien skończyć się remisem, ale my cieszymy się z wygranej i 3 punktów. Pzd.

spacer
No gratuluje zwycięstwa ... dobry mecz, Najsprawiedliwszy byłby remis, ale cóż. Mecz bardzo wyrównany, ciągła wymiana ciosów, 1-wsza połówka dla was, druga dla nas ... Smile

Orzeł Łódź 0:7 GKS
Powiem tak było zlewczo.Mieliśmy to szczęście,że graliśmy na głownym(idealne to ono też nie było).Orzeł wystawia do gry swoją 11+1 rezerwowy+6 psycho fanów(w tym jedna panna,która kręci swoimi czterema Laughing ) Gdy sprawdzamy murawę witają nas gorącymi pozdrowieniami-heh trzeźwi nie byli (jeb..kur.. z GKSu hej i jazda z kur.. Laughing ) i rzucają petardami.Pierwszy gwizdek sędziego i fruną konfetie i serpentyny Wink później petardy (za 50 gr.z kiosku Razz) Ok.4 minuty prowadzimy już 1-0 mimo ogromnej przewagi (Orzeł nie oddał w tym meczu żadnego strzału) do przerwy prowadzimy tylko jedną bramką.Po przerwie opadają z sił zawodnicy z ŁDZ jak i kibice(są przeganiani przez kierownika i jakiegoś włodarza klubu Laughing ) W drugiej połówce szybkie dwie bramki i 3-0.Zaczynają się zmiany dokładamy jeszcze czwórkę.Jeden od nas zalicza hat-tricka Razz Warte odnotowania to,że wchodzi na zmianę bramkarz i ten,który powinien zejść wchodzi na atak (bramkarz pierwszy) a napastnik zszedł.
Ps.Bramka dla Łodyga :* wiernego kibola Very Happy

wolek7
Bóg sportu
Bóg sportu
Posty: 370

spacer
Hehe niezłe jaja, a właśnie tacy kibice są śmieszni, wystarczy przyjść popatrzeć Smile

byku
Posty: 634

spacer
Hehe, ale fan club Very Happy Nie wiem, jak mogliście wygrać przy takim dopingu Razz