Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Widzew Łódź
spacer
Post Temat postu:
no to rzeczywiscie zaskoczenie bo tlyko jedna osoba stawiala na Czarnocin, ale 5 na remis Razz

spacer
[/b]ŚĘDZIOWIE ROZDAJĄ PREZENTY- Tak można nazwać mecz Pelikana z Wieluniem. Pierwsza połowa 15 min przewaga gości którą było widać... dobre akcje które dają bramkę Wieluniowi... Pelikan zabrał się do odrabiania strat wrzutka w pole karne jeden z obrońców wybija piłkę do środka i obrońca pelikana z 35m lobuje bramkarza mocnym strzałem zrobiło się 1-1. 5 min do końca pierwszej połowy sędzia daje prezent gością 3 metrowy spalony zawodnik przyjmuje piłkę NA 7 METRZE i pakuje ja w siatkę. Druga połowa ataki pelikana 20 minut siedzenia na połowie Wielunia zero skuteczności akcje sam na sam poprzeczki nic nie chciało wpadać... i wtedy przełomowa akcja która ustawiła mecz kontra Wieluń strzela na 3-1 i po meczu. Zawodnicy pelikan w okrojonym składzie bez kilku podstawowych zawodników nie wytrzymali w 30 stopniowym upale i zostali skarceni pod koniec 4 bramka. Co do sędziego głównego sypał żółtymi kartkami tylko w jedna stronę dużo spornych sytuacji szkoda...

spacer
jest taki przegrany mecz , w którym nie jesteście pokrzywdzeni przez sędziego? wiadomo expertami nie są , ale przesadą jest , że po każdej przegranej widzicie błędy w ich sędziowaniu a nie w swojej grze. elo

menio
Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 30

Skąd: Wieluń.
spacer
ejj ChampionKSP kurwa nie osmieszaj sie ;]. Pierwsza polowa 15 min przewaga gosci, hahaha. Bramka na 1;1, koles od was do tej pory chyba nie wie jak to wpadło. 'lobuje bramkarza.' haha. Fakt, bramka na 2;1 z minimalnego spalonego, bład sedziow. Poprzeczki itd nic nie chcialo wpasc?? haha na innym meczu byles? Cały mecz pod nasze dyktando. Wink) jak bys zauwazyl gralismy w tych samych warunkach. Co do zołtych kartek, tylko jedna, jak najbardziej zasluzona. Cieszcie się ze z 8 nie wyjechaliscie ;d

ChampionKSP
Nowy
Nowy
Posty: 19

spacer
Bramka przypadkowa masz racje ale strzel taką to będziesz mógł komentować to czy on wie jak to wpadło czy nie... powiedz mi jak wyglądał początek drugiej połowy w wykonaniu pelikana?. Mogło się skończyć więcej racja tylko jak chcieliście strzelić więcej jak zawodnik z 1,5m do bramki wali pasa po którym piłka trafia go w czoło i wylatuje nad poprzeczką... Smile

byku
Posty: 634

spacer
A co to ma w ogóle do rzeczy? Smile Nie stworzyliście ani jednej sytuacji podbramkowej, więc nie wiem, o czym mówisz. A to, że wyprowadziliście 2-3 akcje to nic wielkiego, my takich akcji mieliśmy 20 i naprawdę cieszcie się, że nie skończyło się duuużo więcej Smile

Pelikan
Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 42

spacer
znowu zaczynamy napinke... panowie 4:1 dla was, kolega napisał swoją opinię, a ty napisz swoją i bedzie dobrze.

A swoją drogą to odkąd pamietam to w Wieluniu sędziowie zawsze odwalali, ale jak bylo tym razem to nie wiem, bo mnie na meczu nie było.

spacer
Od dwóch kolejek tylko sędzia i sędzia większą uwagę zwróćmy tez na nasza grę... jak stworzysz klarowna dla siebie sytuacje to sędzia ci w tym nie przeszkodzi uwierzcie mi...

spacer
GKS Bełchatów 5- 1Włókniarz Pabianice. Dla włókniarza ochota. Mecz przez pierqwsze 30 minut równy. Akcje po obu stronach . Miałem dwie dobre akcje które sobie wypracowałem i mogłem zakończyć golami przy 0:0 jednak brakowało wykończenia.Potem podyktowany rzut karny dla GKS-u i nie dostał strzelony nad bramkarz obronił. niestety przez ostatnie minuty chyba 10 minut dostalismy 4 gole opadlismy z sił. GKS biegał i grał my próboiwaliśmy i biegac i grać. Fatalne Błędy w obronie spododowały strate goli. W drugiej połowie GKS też miał przewage...bo graliśmy w 10 bo nasz obrońca dostał czerwień za obraźliwe słowa w strone sędziego. w grugiej połowie w 10 na 11 zremisowaliśmy to 1:1 ostateczny wynik 5:1 dla Bełchatowa który był dróżyną lepszą.

ŁodygGKS
Średniak
Średniak
Posty: 45

spacer
Kurde szkoda tych Twoich dwóch ciężko indywidualnie wypracowanych niestrzelonych sytuacji Neutral