Posty: 177

spacer
Post Temat postu:
WKS Wieluń - LKS Czarnocin 0:0
My cały czas prowadziliśmy gre. Czarnocin ustawił się większością drużyny na własnej połowie. Było pare sytuacji, ale jeżeli drużyna przeciwna gra 7 obrońcami to trudno jest zagrać jakąś prostopadłą piłkę lub coś w tym stylu. Niestety nic nie strzeliliśmy i zdobyliśmy tylko 1 pkt na własnym boisku;/

spacer
Totalna obrona Częstochowy w wykonaniu Czarnocina... 8-9 w obronie ustawionych na linii szesnastego metra... Cięzko cokolwiek zrobić, choć sytuacje były, ale piłka po prostu nie chciała dzisiaj wlecieć do bramki :/
Dobrym przykładem jest sytuacja, jak Czarnocin ma rożny, a w naszym polu karnym 2 osoby... Żal tracić tak cenne punkty za takim przeciwnikiem :/

spacer
Jesli chodzi o mecz CERA - WŁÓNIARZ to: 1 polowa z lekka przewaga gosci lecz to My strzelamy 2 bramki ,1 po bledzie obroncy ,2 po rożnym.Włókniarz na druga polowe wyszedl mocno zbobilizowany po sytuacji ,ktora wydarzyla sie w przerwie ale to niewazne.2 polowa to dominacja Pabianic my ograniczylismy sie do kontr i dlugich pilek .Włókniarz od mniej wieciej 55 min gral w dziesiatke gola zdobyl 10 min po przerwie. Podsumowujac to Włokniarz gral lepiej pilka i nie zasluzenie przegral .Trzeba tez dodac ze gralismy bez 3 podstawowych zawodnikow co moglo miec wplyw na nasza slaba gre

Chrustek
Nowy
Nowy
Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 12

spacer
no jakim przeciwnikiem ??? dokoncz ..... My mielismy w pierwszej polowie ze 3 sytuacje 100 % ale ich nie wykorzystalismy .... prawda jest to ze druga polowe praktycznie bronilismy sie cala druzyna ....

byku
Posty: 634

spacer
Przeciwnikiem takim jak wy. Bez urazy, ale taktyka obrony 9 zawodnikami jest żałosna. Co do tych waszych 3 sytuacji 100% to nie mam pojęcia, o czym do mnie mówisz. 1 sytuacja, owszem, była i to nie taka czysta, co nie umniejsza faktu, że mogliście nawet zdobyć bardzo niesprawiedliwie bramkę.

florus7
Rezerwowy
Rezerwowy
Posty: 60

Skąd: Czarnocin
spacer
nie mow bo pierwsza polowa byla wyrownana i mielismy trzy "setki"..droga polowe to wy przewazaliscie bo my bronilismy remisu...szczeze to wynik moze i troche nie sprawiedliwy no ale taka jest pilka:)

Pan_Sebastian
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 28

Skąd: UKS Włokniarz Pabianice
spacer
Opis meczy włokniarz- ceramiki w wykonaniu MaciekEOP jest bardzo prawidłowy. Jak zwykle lepiej gralismy i zaprzeproszeniem WIELKI HUJ. Noi moge dodac ze sedzia był troche z słoika wyciagniety i gwizdał pod gospodarzy. Bramke dla włokniarza Krawczyk wsadził. .c.

byku
Posty: 634

spacer
Nie wiem, gdzie mieliście te 3 setki, chyba w szatni przed meczem się napiliście... Weż nie pisz bzdur, bo mogliście dostać -kilka/-naście... A to już nasz problem - skuteczność, ale nie pozwolę, żeby ktoś pisał, że ten mecz był choć w jednym momencie wyrównany.
No ale nie ma się o co właściwie spierać. Koniec tematu z mojej strony..