Posty: 89

Skąd: ŁKS ŁÓDŹ
spacer
Post Temat postu:
3 razy sie meczyslismy na slabym boisku !! sytuacje byly ZLE NASTAWIENIE od poczatku i remis czyli przegrana dla nas

Nasz mecz:

Katastrofalny w naszym wykonaniu, mieliśmy farta, że nie było 8:0 bo sytuację mieliście (na pustą, sam na sam). Wynik 3:0 (1:0). Oddaliśmy jakieś 4 strzały, 3 niegroźnie, 1 był z sam na sam (ale zdarza się). Na nasze usprawiedliwienie dodam, że nie lubimy grać na sztucznej trawie (może zagraliśmy ze 3 mecze na takiej murawie), no i słaba dyspozycja naszej drużyny (chociaż miler ta parada Razz).

No i specjalne podziękowania dla Kapisa, dobry mecz, jak te pierwsze sam na sam obroniłeś (jak zostawiłeś tą rękę) to naprawde suuuper.

POZDRO

PS: Unio Smile u nas nie będzie tak łatwo Twisted Evil

EDIT:

Byku ma racje, nie można lekceważyć przeciwnika. Zrobiliśmy taki bład w meczu z Mazovią gdzie do przerwy 0:1 dla nas a skończyło się 2:1 dla nich :/. Ale graliście na wyjeździe to nie dziwię się, że mógł paść taki wynik. Kto tam pojedzie ten poprze moje słowa Very Happy

byku
Posty: 634

spacer
No to jak już moderator napisał relację, to może ja też się wysilę:
Pierwsze 5-10 minut gra wyrównana. Potem SMS zyskuje optyczną przewagę, jednak nie zagraża ani razu naszej bramce. Jest około 25 minuty i wtedy pada gol dla SMSu. My nie odpuszczamy i coraz częściej dochodzimy do ich bramki (mamy słupek), SMS odpowiada dwoma poprzeczkami, ale naprawdę nie były to groźne strzały, bo kolesie strzelali głową z ostrego kąta i piłka tylko dotykała poprzeczki i wychodziła poza boisko. Ale trzeba było zaznaczyć, że te poprzeczki były... Jest około 32 minuty i przeprowadzamy składną akcję i wyrównujemy. Do końca I połowy gra toczy się w środku boiska. Więc do przerwy 1:1. W II połowie SMS od razu przystępuje do ataku i znowu pierwsze 5-10 minut jest w miarę wyrównane. Później jednak, już prawie do końca II połowy SMS uzyskuje przewagę, chociaż sytuacji wielu nie ma, no może 1-2 i są to strzały z daleka. My próbujemy kontratakować, ale sytuacji bramowych nie stwarzamy. Aż w końcu zostaje 10 minut do końca meczu. Zaczyna się nasza kompromitacja... 4 bramki w 3 minuty, właściwie podarowane im przez nas. Do końca meczu atakujemy, przeważamy, ale nie udaje się strzelić choćby 2. bramki. I mecz kończy się wynikiem 1-5. Ogólnie dużo walki, sporo fauli. Mecz mógł zakończyć się remisem, gdyby nie nasze, po prostu, frajerskie zachowanie...
Mówi się, że SMS nie wiadomo co, jednak nie pokazali naprawdę klasy w tym meczu. Myślę, że w tym momencie są lepsze zespoły w naszej lidze. Ale to tylko moje zdanie.

byku
Posty: 634

spacer
Pabianice wygrały z Mazovią, ale nie znam dokładnego wyniku. Ale przynajmniej znamy zwycięzcę.

Posty: 79

spacer
Korzystając z okazji chciałbym powiedzieć parę mądrych słów o naszej lidze Razz
A mianowicie: nasza liga coraz bardziej przypomina profesjonalne ligi. Mam na myśli układ tabeli. Jest paru faworytów, którzy zajmują wyższe miejsca w tabeli, jest paru kandydatów do spadku itp. ALE ! Tutaj wyniki nie są już takie pewne (o czym świadczy wynik Czarnocinu z ŁkS-em), większość wyników jest przewidziana, ale zawsze zdarzają się niespodzianki (mniejsze lub większe, ale są). Nie ma już tak jak to miało miejsce 2 lata temu kiedy my pierwszy raz weszliśmy do tej ligi, że SMS wygrywał wszystkie spotkania i to bardzo wysoko. Coraz częściej zdarzają się remisy, wyniki typu 2:1. Owszem zdarzają się wpadki (SMS - Warta 7:0; ŁKS - WKS 11:0), ale są to pojedyncze przypadki. Lider czasami gubi punkty, a reszta go goni.

Myślę, że z tymi stwierdzeniami każdy się zgodzi Smile

Ostatnio zmieniony przez Przywrócony_id:(15) dnia Sob 18:06, 13 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz

spacer
jak to mozliwe byku ze straciliscie 4 bramki w 3 minuty?? jakies samoboje czy cos?
aha i wolek popraw te 'wpadki' wks-łks odwrotnie:D i kto tu powinien byc moderatorem hełhłehłe(kiler?)

EDIT: Już poprawione, nie doczepiaj się jakiś głupot ... chodziło przecież o sens wypowiedzi // woleksdz

byku
Posty: 634

spacer
Woleksdz: zgodzę się w pełni, też to zauważyłem. Choć można to nazwać po prostu wyrównywaniem się poziomów wszystkich drużyn.
MII_3r: jak widać, możliwe... a samobójów nie było. Ale za to kolega z drużyny zaliczył asystę. Przy bramce dla nich...

maciuś_wks
Trener
Trener
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 177

spacer
nie było żadnych samobóji straciliśmy bramke na 3-1 i przestaliśmy walczyć wszyscy się załamali i dlatego straciliśmy jeszcze 2 bramki:(
PS: woleksdz gratuluje moderatora:D

Posty: 79

spacer
Dzięki dzięki Smile

Pabianice - Mazovia 5:1 (taki wynik był gdy było 5 min. do końca)

byku
Posty: 634

spacer
To od kogo masz info, że nie wie, ile się skończyło, a wie, ile było na 5 min. przed końcem? Very Happy

Widzew Łódź - BOT GKS Bełchatów 2:1

Ostatnio zmieniony przez maciuś_wks dnia Nie 9:32, 14 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Posty: 79

spacer
byku napisał:

No takie info, dowiedziałem się, ponieważ nasz klub kontaktował się z Pabianicami i zadzwonił w czasie meczu gdy było 5 minut do końca, raczej wynik się nie zmienił Smile no chyba, że powtórka z rozrywki z waszego meczu, ale SMS miał 10 minut Smile Cool Razz (bez obrazy Wink)

byku
Posty: 634

spacer
No o co się mamy obrażać, taka rzeczywistość... No raczej powtórki nie było, więc przyjmijmy, że było 5-1 Wink