Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 177

spacer
WKS Wieluń - SAS VIS Skierniewice 5:1 (3:1)
Rozpoczynamy spokojnie prowadzimy grę. Unia próbuje kontrować, ale to my w 9 minucie wychodzimy na 1:0. Dalej przeważamy i w 12 minucie zdobywamy drugą bramkę. Potem uspokajamy, ale niestety tracimy bramkę na własne życzenie gdzieś około 25 minuty. Trochę stresik bo mamy już tylko jedno bramkową przewagę, ale w 33 minucie podwyższamy na 3:1. Łapiemy przewagę i cały czas przeważamy mamy kilka sytuacji, ale niestety nie wykorzystujemy. Unia też miała bodajże 1 ale nic nie strzela. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:1 dla nas. Wychodzimy na 2 połówkę i podwyższamy na 4 potem na 5 (nie pamiętam w których minutach). Gra pod nasze dyktando gramy piłką, wygrywamy pojedynki 1na1 i stwarzamy groźne sytuacje. Pod koniec mieliśmy jeszczy chyba 2 100% sytuacje, ale nie strzelamy. Mecz kończy się wynikiem 5:1 dla nas i sądzę, żę zasłużenie bo unia nie istniała na boisku.
Bramki dla nas zdobyli:
Arek Przybyła 2, Bartek Majda 2 i Paweł Ciężki 1. Very Happy

Ostatnio zmieniony przez maciuś_wks dnia Sob 16:51, 05 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

Jak już pisał Krecik GKS - 8:2 (4:2) Warta Sieradz

Zaczynamy grę od małej ... od małej zadymy z legitymacjami (sędzie się dopierdzielał, GKS zachował się spoko, ale nie rozumiem też niektórych jak można nie pomyśleć, że nie ma się podbitej legitymacji, nieważne). Więc, zaczynamy grę od wymiany ciosów. Gra wyrównana z przewagą GKS-u, ale pierwsza bramka dla nas. Gramy dalej, następnie ręką piłkę w naszym polu karny dotyka jedne z naszych obrońców - zasłużony karny dla GKS-y. Do piłki podchodzi nie wiem kto Smile i uderza na bramkę w swój prawy róg, nasz specjalista od karnych Kapis broni piłkę i odbija w okolice 16-stki. Nasi obrońcy zbyt wolno dobiegają do strzelającego i bezradny Kapis puszcza bramkę. (czuję sie jakbym pracę na Polski pisał Smile ). Gra toczy się dalej, wolny dla Bełchatowa w okolicach 22 metra, strzał-wrzutkę nikt nie przecina i piłka wpada do siatki. Kolejna bramka dla GKS-y po błędzie naszego obrońcy (akcja sam na sam). Odpowiadamy bardzo ładnym golem Nowaczka. W ostatniej minucie pierwszej połowy GKS zdobywa bramkę też w akcji sam na sam. Po przerwie mecz jest jeszcze wyrównany przez jakieś 10 minut, potem całkowita przewaga GKS-u w wyniku tego tracimy jeszcze 4 bramki Sad.

Bramki zdobyli:
Wołowiec
Nowak

Pierwsza połowa na prawdę wyrównana, bramki niestety po naszych błędach. Druga połowa to inicjatywa GKS-y. Dość słabo zagrała u nas obrona. To tyle.[/b]

Kamik

spacer
A ktos z unii sie jakos wyrozniał?
elo!!

spacer
ale u nas wynik słabo przed meczem szukaliśmy ludzi do gry znalazł sie u nas nawet zawodnik z rocznika 95;/ no było nas 12 i w tym 3 bramkarzy...no niezaspecjalnie sie przygotowalismy

bramki dla GKSu:
2 Kowalczyk, 2 Jodełka, Gołuch, Nonckiewicz, Luter, Rozwandowicz.

kamil11
Zaawansowany
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 90

spacer
jak na nasze warunki zagraliśmy niezły mecz szkoda ,że słabo zagrała obrona bo to właśnie ona w sparingach była naszą mocą.Szkoda też tylu straconych bramek bo myślę ,że te 3 ostatnie były zupełmie niepotrzebne ale nic jeszcze przed nami wiele spotkań i trzeba się utrzymać.

spacer
karnego strzelal jonczyk, dobijal 17(kowal czy jakos inaczej nie wiem;P)
ogolnie nie najlepszy start w naszym wykonaniu-napewno gorszy niz start rundy jesiennej

nie zna nikt wyniku SMS z Mazovia?

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Sob 21:32, 05 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

spacer
no panowie, kontuzja się skonczyla, teraz tylko trzeba wyzdrowiec Smile i jedziemy z tym koksem.

Kaco
Mistrz
Mistrz
Posty: 153

spacer
SMS Łódź grał dzisiaj z Ivanowem(chyba tak to się nazywa) i reprezentował Kadre Łodzi. Mecz odbył się z tego względu, iż Łódź i tak rosyjska miejscowość to miasta partnerskie. Także wydaje mi się, że mecz SMSu został przełożony.