. Wyniki Go back
Damian

spacer
Post Temat postu:
No 5 to bez przesady ale bez kitu troche ich bylo powinnismy na spokoju wygrac byly momenty ze Wielun z polowki nie wychodzil... No ale trudno tylko ten Obsraniec(Piecu) wkurwial ucho strasznie
Konrad

spacer
No własnei Piecu kozak straszny doszlo co do czego chcial sie lac !! a pozniej sie tłumaczyl jak idiota

spacer
ale przed meczem bylismy w stosunkach przyjacielskich to po meczu czemu ma byc inaczej ??;>
GawelSdz10
Posty: 87

spacer
Czyżby coś się wydarzyło w ciągu meczu WKS-UNIA????

spacer
MKS UNIA SKIERNIEWICE 2 - 2 WIELUN..(1-1)

mozna powiedziec ze gdyby nie szczescie wielunia to było by 5;2 lub 6;2

Kompletnie nie wykorzystywane sytuacje...

Nowy
Nowy
Posty: 18

spacer
Szybka akcja była po meczu..lekki sparing w korytarzu klubowym..

Szczególnie rzucał sie ten wysoki co tam moze 2 razy pilke klepnął..

GawelSdz10
Posty: 87

spacer
Wygląda na to że wieluń jest w tym sezonie dużo słabszy niż w tamtym. To ilu zawodników od nich odeszło?????

spacer

No wiesz nie mogl zniesc wygladu twojego kolegi chcial mu zrobic maly zabieg ale mamusia wkroczyla (biedactwo). A sam sie prosił, a tak na marginesie jak tam koszyk plastikowy na jego głowie. Buehehehe <hahahah>
Kolega (napastnik)chyba papiez , na meczu poplakal sie bo sedzia go wyrzucil na minute za to ze sie zachowal sie nie sportowo i kupel mu pilke zabral. Sorka admin ale sam wiesz jak bylo.

Kto nie wychodzil za polowe ten nie wychodzil , Jesli mysliscie ze tacy dobri jestescie to jak wpadniecie do nas to sobie pogramy . Piecu juz sie nie moze doczekac

[\
Koleś jest taka opcja zmień albo edytuj.Nie chce cały czas oglądać twoich wpisów

spacer
Może ja się wypowiem o meczu Razz Przede wszystkim to nie wmawiajcie tu wszystkim, że mogło być 6:2, bo to jest absolutna nieprawda. Oprócz bramek mieliście jeszcze 2 sytuacje, w których bardzo dobrze zachował się nasz bramkarz, więc nie przesadzajcie. Ogólnie o meczu:
Mieliście optyczną przewagę, nie zaprzeczam. Na moje oko, to mecz w większości opierał się na wybijaniu piłki Razz Jak z jednej, tak z drugiej strony, po prostu mało było grania dołem (może z waszą lekką przewagą). Prowadziliśmy po 15 minutach (bramka Skomlina, zaliczam asystę Razz) i widać było, że trochę spasowaliście, ale potem fatalne nieporozumienie naszych obrońców i... niestety, niezauważony spalony, co najmniej 2-metrowy. Gra w pierwszej połowie różnie się kształtowała. Na początku my przejęliśmy inicjatywę, po naszej bramce znowu wy ją objęliście, ogólnie pierwsza połowa wyrównana. Mieliście jeszcze w pierwszej połowie jedną sytuację, konkretnie Papież.Więc do przerwy 1:1 Very Happy Druga połowa zaczyna się znowu od walki w środku, nikt nie może "dopchać" się do bramki, aż w końcu strzelacie bramkę po dość ładnej akcji. Następnie (lub wcześniej, nie pamiętam Razz) macie jeszcze jedną sytuację, lecz nie wykorzystujecie i na tym kończy się zagrożenie pod naszą bramką. Na około 15 minut przed końcem doprowadzamy do wyrównania po składnej akcji z moim udziałem Smile oraz naszego napastnika - Skomlina Very Happy Jest 2:2, a potem wy macie dużo rzutów rożnych, ale niewiele z tego wynika. Pod koniec jeszcze my atakujemy, lecz bezskutecznie. Mecz kończy się, wg mnie, zasłużonym remisem, może z lekką przewagą was...
Co jeszcze mam do dodania... Zachowanie niektórych waszych zawodników jest lekko nie na miejscu... Mówię tu choćby o przekleństwach na boisku oraz oczywiście jakichś kłótniach, m.in ze wspomnianym wyżej Piecem Very Happy