Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 23

spacer
Post Temat postu:
Koleszko w Łodzi to jest pierwsza a w polsce w pierwszej piatece swiadcza o tym miejsca przez nas zdobyte na najlepszych turniejach w polsce

kapis sdz
Kapitan drużyny
Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 126

Ostrzeżeń: 4/5

spacer
ciekawe jakich??? i czy brały w nich udział drużyny pierwszoligowe (wisła, legia, lech) i szkoły mistrzostwa sportowego np. sms łódź itp.???

Lewan1908
Posty: 23

spacer
Widac ze masz małe pojęcie o turniejach w Polsce i startujacych w nich druzynach.SMS czy też Legia nie biora w nich w ogóle udziału bo taka jest polityka szkolenia młodzieży w tych klubach co wcale nie oznacza ze byłyby w czołowce bo jak wiadomo gra na hali ma jednak swoja specyfikę.W ubiegłym sezonie rozegrane zostały 4 prestiżowe dwudniowe turnieje halowe w Polsce Don Bosco Cup w Szczecinie Hary Cup w Łodzi Olimpijczyk Cup w Częstochowie i turniej w Radomiu na którym nie byliśmy zgromadziły one czołowe druzyny ze wszystkich województw poprzeglądaj troszke internet to zobaczysz wyniki i jakie druzyny stanowią czołówkę w Polsce.Jesli byłes ze swoja druzyna rok temu na "Hary cup "w Łodzi to chyba widziałeś Sandecję Nowy Sącz halowego mistrza woj małopolskiego Salos Szczecin mistrza woj zachodniopomorskiego Olimpię Elbląg mistrza woj war-maz czy też Pogoń Siedlce czołowy zespól woj mazowieckiego często na hali znakomicie graja druzyny które nie sa znanymi klubami jak np Rodło Opole czy tez wspomniany juz Salos Szczecin.

spacer
Turniej w Radomiu ;> ? akurat my bylismy na tym turnieju i wygralismy go. (mysle, ze mówimy o tym samym turnieju, który organizował Legion Radom)

kapis sdz
Posty: 126

spacer
to powiedz mi chłopczyku który według ciebie jest zgierz w Polsce jeżeli wygrali z wami "mistrzami" na tym turnieju???????????

Lewan1908
Posty: 23

spacer
Chłopczyka poszukaj sobie na wypasionym turnieju w Sieradzu na którym niestety mielismy nieprzyjemnosc byc[moze pamiętasz kto wygrał]O twojej nieznajomosci tematu albo po prostu głupocie swiadczy fakt że bierzesz pod uwagę jeden mecz a nie koncowa kolejność w turnieju to tak jak w lidze rocznika 92 GKS Bełchatów przegrał u siebie z Bałuczem i mimo ze po rundzie jesiennej jest 2 a Bałucz 7"to kto jest lepszy chłopczyku"Jesli masz jakies argumenty to pisz a jesli nie to szlifuj formę na tegoroczny wypasiony turniej w Sieradzu.Nie musze Ci niczego udawadniać mozesz poczytać w necie albo nawet poogladać jak np Don Bosco ze Szczecina gdzie zajęlismy drugie miejsce ale przegralismy w trakcie turnieju ze Śląskiem Wrocław,który zajął 6 miejsce "więc kto jest lepszy chłopczyku"może roztrzygniesz???!!Do Kaco:Tak miałem na mysli własnie ten turniej w którym w finale ograliście Korone Kielce i to był najlepszy występ Korony bo w Łodzi przegrała z nami o 5 miejsce a w Częstochowie nie weszła nawet do 8

Ostatnio zmieniony przez Lewan1908 dnia Sob 23:00, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
K
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 21

Skąd: rts
spacer
Zle to napisales Mateusz, poprostu wygrywalismy z najlepszymi druzynami które jezdzą na turnieje halowe...W piatce to jestesmy na pewno ale w innych rzeczach..

Ostatnio zmieniony przez K dnia Sob 0:37, 10 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

spacer
U nas w Zgierzu odbyły się dwa turnieje:) może nie było silnych ekip ale można było sprawdzić swoje umiejętności;d

tutaj: [link widoczny dla zalogowanych]

.
.
.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o lidze województwa łódzkiego rocznika 92 Strona Główna » Sezon 2008/09 / Obozy, turnieje i sparingi w przerwie zimowej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)