Pomógł: 10 razy
Skąd: Sieradz
spacer
Post Temat postu:
Można powiedzieć, że pojechaliśmy na wycieczkę krajoznawczą do Łodzi Smile. Na boisku leżał śnieg, ale spokojnie można było grać. Widzew nie był zbyt skory do gry. Czy będziemy grać miał zadecydować sędzia... ale nie przyjechał. Prawdopodobnie mecz przełożony na wiosnę.

A ja sobie cyknąłem fotkę boiska Widzewa (mogłem Razz) - jakoś taka sobie bo fota robiona z mojej komy Razz - [link widoczny dla zalogowanych] ;można było grać, nie ?

PS: Oglądam sobie mecz Wisła - Groclin, tam to są dopiero Extreme warunki RazzRazzVery Happy

włókniarzyk malutki

spacer
Post Temat postu: ten sam mecz?
Tomexer?? Na pewno byłeś na tym meczu? Te sześć setek to z boiska obok chyba wziąłeś... W drugiej połowie sędzia gwizdał tylko dla ŁKSy, po obróbce od Waszych rodziców w przerwie - szczęście, że nie wypaczył wyniku, choć bardzo się starał. Szkoda, że nie utrzymaliśmy 2-0(już w 20 minucie)do przerwy - po przerwie mogłoby być różnie, jakbyście musieli zaatakować... - Dopiero byłaby niespodzianka. Z drugiej strony z taką obroną, to dziwne, że jesteście w czubie...

spacer
Ja akurat grałam na obronie więc na meczu byłem a to że mówię prawdę może potwierdzić każdy kto oglądał mecz. A jeśli chodzi o naszą obronę to przycisneliście nas tylko w 20 pierwszych minutach a potem nie stworzyliście praktycznie żadnej akcji.

spacer
widze, że w tej kolejce pogoda na wielu boiskach nie była za dobra w tym u nas:Dpozdro

spacer
Boisko bylo dobre do gry troche bysmys sie slizgali ale moglismy zagrac... Zal sedzia nie przyjechal... Chlopaki z Widzewa tez jakies miny mieli jakby sie im nie chcialo grac (lepjej dla nas)... I co do boiska bylo ustalone za gramy na Wisniowej Gorze a oni nas ciagali bo jakis wsiach <lol> i mecz sie jeszcze nie odbyl [link widoczny dla zalogowanych]

UNIA

spacer
boisko widzewa bylo zajebiste w porownaniu do zgierza ;/ a sedzie wogole nie wiedzial co sie dzieje na meczu . i jeszcze gralismy na boisku włókniarza
byku
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 634

spacer
Wolek: rzeczywiście, fajnie boisko Very Happy
Unia: no my też graliśmy na Włókniarzu, nie było wtedy najgorsze.

UKS SMS Łódź - Orzeł Łódź 3:0 vo

Widzew Łódź - KS Warta Sieradz przełożony na wiosnę(?)

Za chwilę tabela.

wolek7
Bóg sportu
Bóg sportu
Posty: 370

spacer
Trochę śmiesznie z tym sędzią wyszło ... ale to podobno nie wina Widzewa tylko związku. Związek jest odpowiedzialny za załatwienie sędziego, drużyna przeciwna była gotowa do gry tylko brak sędziego ... tak to wygląda Smile

byku
Posty: 634

spacer
No z pewnością to wina związku...

Rodowity

spacer
Włókniarz miał tylko sił do 20 minuty. My w pierwszej połowie mieliśmy 3 do pustej bramki, w drugiej 2 sam na sam i karny i co ty gadasz...człowieku byłeś na meczu?? Bo chyba raczej nie!!!!!
byku
Posty: 634

spacer
No widocznie znowu raziliście nieskutecznością, ale to już nie jest nasza wina... Nikt nie będzie pamiętał gry, każdy zapamięta wynik Wink

spacer
ale remis i tyle udowodnimy to w nastepnym sezonie ze jestesmy lepsi na boisku niema co teraz na forum pierdół gadac ze kto ile miał setek i kto miał sie czy niemiał