Temat: Warta Sieradz - MULKS Łask '91
StRzElBoLKS15

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 807

PostForum: Obozy, turnieje i sparingi w przerwie zimowej   Wysłany: Nie 18:13, 09 Mar 2008   Temat: Warta Sieradz - MULKS Łask '91
ogólnie jak na was z Laskiem To DOBRY wynik Bo tam graja jedne z 4 ligi i kilka juniorów
  Temat: Łks

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 2007

PostForum: Obozy, turnieje i sparingi w przerwie zimowej   Wysłany: Nie 13:23, 09 Mar 2008   Temat: Łks
Sms Lodz 93' 1-3 LKS Lodz

100 Lat Histori Dumy Miasta Lodzi..Lodzki Ks
  Temat: Łks

PostForum: Obozy, turnieje i sparingi w przerwie zimowej   Wysłany: Pon 19:49, 03 Mar 2008   Temat: Łks
LKS LODZ 0-0 GKS BEłCHATóW

Pozdro Dla Gieksy....
  Temat: Łks

PostForum: Obozy, turnieje i sparingi w przerwie zimowej   Wysłany: Sob 15:19, 23 Lut 2008   Temat: Łks
LKS 1-0 Korona Kielce
  Temat: Łks

PostForum: Obozy, turnieje i sparingi w przerwie zimowej   Wysłany: Śro 18:41, 20 Lut 2008   Temat: Łks
LKS Lodz 4-1 Gosso Stal Głowno
  Temat: Warta Sieradz - Kadra Łodzi '94

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 954

PostForum: Obozy, turnieje i sparingi w przerwie zimowej   Wysłany: Czw 14:06, 14 Lut 2008   Temat: Warta Sieradz - Kadra Łodzi '94
zajebiscie ze bramke ci sie udało zdobyc ale porazka to porazka
  Temat: Łks

W PIERWSZEJ POłOWIE GRALI PIERWSZYM SKłADEM CZYLI klasa A a w drugim grali klasów b czyli unich to druga druzyna nieczym sie te dwie druzyny nie rózniły ale bramka strzelismy w pierwszej połowie